Krajina srdce

Venkovská tržnice

Území, na kterém vykonává svoji činnost Občanské sdružení MAS Krajina srdce, se nachází na hranicích Jihočeského a Středočeského kraje. Na tomto území o rozloze 633 km2 žije téměř 21 000 obyvatel ve 46 obcích. Vedle tradičního zemědělství se v posledních letech oblast zaměřuje především na rozvoj turistického ruchu. K rozvoji letní i zimní turistiky přispívá i nově založená turistická oblast TOULAVA, zahrnující území MAS Krajina srdce a území sousedních MAS. K rozvoji regionu přispívá i možnost zavedení certifikace řemeslných výrobků, zemědělských a přírodních produktů, ubytovacích a stravovacích služeb značkou TOULAVA regionální produkt®.

Bazar
25.5.2020 - Koupím les, louku - Poptávka

Kopupím menší les a louju v okolí Střezimíře.

25.5.2020 - Staré cihly levně - Poptávka

Poptávám staré cihly , nejlépe za odvoz - vyčistíme Vaši zahrádku.

další inzeráty (12)
Katalog
Název: Heráň Jan
Obec: Ješetice
Ulice: Radíč 1
Obory činnosti: Rybářství, Chov a prodej ryb, Zemědělství, Chov a ustájení hospodářských zvířat, Rostlinná výroba, Služby pro zemědělství- výroba sena, deratizace..
Název: Vácha Radek
Obec: Ratibořské Hory
Ulice: Ratibořské Hory 195
Obory činnosti: Stavebnictví, Montované stavby, Zednické, obkladačské a sádrokart. práce
další subjekty (707)
Aktuality

Občanské sdružení MAS Krajina srdce, jako regionální koordinátor značky "TOULAVA regionální produkt®", ve spolupráci s Asociací regionálních značek, z. s., koordinátorem značení místních výrobků a služeb na národní úrovni, uděluje značku "TOULAVA regionální produkt®".

 

 

Obec Ješetice se může pochlubit novou knížkou !

Obec Ješetice na Benešovsku se může pochlubit pečlivě psanými pamětními knihami, na jejichž obsahu se v letech 1929 – 1940 podíleli tři kronikáři: Antonín Šavrda, František Koreš a Jan Heráň. Jejich nástupkyní a pokračovatelkou ve vedení obecní kroniky je Jana Špačková, která ručně psané a vzhledem k velkému záběru regionální historie Voticka, Mladovožicka a Sedlecko-Prčicka historicky cenné pamětní knihy připravila k vydání.

 
další aktuality (77)
Akce další akce (0)
Newsletter
Kalendář akcí