Krajina srdce

Venkovská tržnice

Území, na kterém vykonává svoji činnost Občanské sdružení MAS Krajina srdce, se nachází na hranicích Jihočeského a Středočeského kraje. Na tomto území o rozloze 633 km2 žije téměř 21 000 obyvatel ve 46 obcích. Vedle tradičního zemědělství se v posledních letech oblast zaměřuje především na rozvoj turistického ruchu. K rozvoji letní i zimní turistiky přispívá i nově založená turistická oblast TOULAVA, zahrnující území MAS Krajina srdce a území sousedních MAS. K rozvoji regionu přispívá i možnost zavedení certifikace řemeslných výrobků, zemědělských a přírodních produktů, ubytovacích a stravovacích služeb značkou TOULAVA regionální produkt®.

Bazar
18.9.2020 - rychlá a bezpečná nabídka půjč - Nabídka

Obracím se na celou Českou republiku, na ty, kdo hledají upřímnou a velmi čestnou osobu, která ti může poskytnout spolehlivou půjčku v maximální lhůtě 24 hodin bez obav a bez protokolu, jsem ti k disp

7.9.2020 - Brambory - Nabídka

Prodám konzumní brambory, ručně sbírané, cena 8,-Kč/kg, brambory - odpad, cena 1,80 Kč/kg.

další inzeráty (16)
Katalog
Název: Kuchař Ondřej
Obec: Dolní Hořice
Ulice: Chotčiny 10
Obory činnosti: Lesnictví, Přibližování a odvoz dřeva, Těžba dřeva
Název: Sedláček Zdeněk, Mgr.
Obec: Sedlec-Prčice
Ulice: Vítkovo náměstí 6
Obory činnosti: Cestovní ruch, Ubytování (ubytovací služby), Kultura, Památky, muzea, galerie, Obchodní činnosti,, Maloobchod, Propagace a reklama, Propagační předměty, Služby jiné, Pronájem (prostory, technika,mobiliář), Vzdělávání, podnikatelské poradenství
další subjekty (707)
Aktuality

Občanské sdružení MAS Krajina srdce, jako regionální koordinátor značky "TOULAVA regionální produkt®", ve spolupráci s Asociací regionálních značek, z. s., koordinátorem značení místních výrobků a služeb na národní úrovni, uděluje značku "TOULAVA regionální produkt®".

 

 

Obec Ješetice se může pochlubit novou knížkou !

Obec Ješetice na Benešovsku se může pochlubit pečlivě psanými pamětními knihami, na jejichž obsahu se v letech 1929 – 1940 podíleli tři kronikáři: Antonín Šavrda, František Koreš a Jan Heráň. Jejich nástupkyní a pokračovatelkou ve vedení obecní kroniky je Jana Špačková, která ručně psané a vzhledem k velkému záběru regionální historie Voticka, Mladovožicka a Sedlecko-Prčicka historicky cenné pamětní knihy připravila k vydání.

 
další aktuality (77)
Akce další akce (0)
Newsletter
Kalendář akcí