Krajina srdce

Tisk

Aktuality

Vyhledávání v aktualitách

Vážení potencionální žadatelé,

z důvodu dosud neschválené SCLLD MAS Krajina srdce, z.s. nemůžeme v současné době vyhlašovat vlastní výzvy. Na tomto odkazu https://www.strukturalni-fondy.cz/cs/Kalendar-akci?t=4#Tabs naleznete přehled předběžných harmonogramů výzev různých operačních programů.

Pokud by jste měli zájem si požádat o dotaci sami, ne přes MAS, samozřejmně Vám rádi pomůžeme se zpracováním žádosti a zajištěním potřebných informací. Neváhejte nás v případě zájmu kontaktovat.

 

kancelář MAS Krajina srdce, z.s.

V rámci projektu Z pohádky do pohádky proběhla literárně výtvarná soutěž po základních školách v našem regionu. 

OS Rozkvět zahrady jižních Čech – místní akční skupina s partnery projektu Vás zve k účasti v motivačním kurzu

Místo konání:

Mladá Vožice (Žižkovo náměstí 82, 391 43  Mladá Vožice)

Datum:

20.-21.2.2015 a 20.-21.3.2015 (v pátek vždy od 16 do 20 hodin, v sobotu od 8 do 16 hodin)

 

Občanské sdružení MAS Krajina srdce, jako regionální koordinátor značky "TOULAVA regionální produkt®", ve spolupráci s Asociací regionálních značek, z. s., koordinátorem značení místních výrobků a služeb na národní úrovni, uděluje značku "TOULAVA regionální produkt®".

 

 

Obec Ješetice se může pochlubit novou knížkou !

Obec Ješetice na Benešovsku se může pochlubit pečlivě psanými pamětními knihami, na jejichž obsahu se v letech 1929 – 1940 podíleli tři kronikáři: Antonín Šavrda, František Koreš a Jan Heráň. Jejich nástupkyní a pokračovatelkou ve vedení obecní kroniky je Jana Špačková, která ručně psané a vzhledem k velkému záběru regionální historie Voticka, Mladovožicka a Sedlecko-Prčicka historicky cenné pamětní knihy připravila k vydání.

Vážení občané,

dovolujeme si vás pozvat na besedu, při které si budeme společně vyprávět, jak se dříve žilojak se v obci slavily zvyklosti, na koho či na co nejvíce vzpomínáte. Během besedy bychom vám pustili filmové záběry z filmu, který v rámci projektu Živá kronika s pamětníky připravujeme

V době digitalizace se uvolnil prostor na trhu, díky čemuž mohla vzniknout webová služba Grabuj. cz. Jedná se o nahrávací systém pro virtuální videorekordér, který umožňuje zákazníkům po celé České republice, jimž nevyhovuje doba vysílání konkrétního pořadu, tento pořad nahrát a shlédnout ho později.

Místní akční skupina Krajina srdce působí na území 40 obcí Jihočeského a 6 obcí středočeského kraje, nejlépe asi budou toto území znát účastníci slavného dálkového pochodu Praha – Prčice, je to území členité, venkoské a i když je to do husitského Tábora jen kousek dosahuje hustota osídlení území pouze 33 obyvatel/1 km.

 

 

Příjemné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a úspěchů do Nového roku přeje kolektiv MAS Krajina Srdce.

Rádi bychom Vás informovali, že od roku 2015 navyšujeme cenu mobiliáře.

Párty stan 6x12m - 3.000,-

Skákací hrad - 1.500,-

Pivní set - 100,-

Prezenční stánek - 200,-

1 2 3 4 5 6 7 8 
Newsletter
Kalendář akcí